niedziela, 9 września 2012

Czas podsumowań & candy :)

Zbliżają się 4 lata, od kiedy prowadzę blog. A ponieważ ja obchodzę urodziny co cztery lata, więc i blog może świętować taki jubileusz :)
Gdy zaczynałam pisać blog znałam witraż i stawiałam swoje pierwsze kroki w filcowaniu. Dziś mogę powiedzieć, że filcowanie mocno się rozwinęło. A do tych technik doszło jeszcze kilka następnych: decoupage, technika pergaminowa, frywolitka, węże koralikowe no i pierwsze kroki w card making. Były tez próby innych technik, które nie specjalnie przypadły mi do gustu. Trochę warsztatów, w których uczestniczyłam. Cała sterta warsztatów, które przeprowadziłam i cały czas prowadzę dzieląc się zdobytą wiedzą. Do tego trochę obserwatorów i osób pozostawiających komentarze. Wiele znajomości. Jednym słowem przyjemnie spędzany czas. Postanowiłam uczcić to candy.
Zapisy do 30 września do godziny 23.59. Wynik w urodziny bloga, czyli 1 października po południu.
Do zdobycia 2 nagrody :)
Pierwsza to pudełeczko zawierające 40 kolorowych, frywolitkowych kwiatków, znajdzie się tam również pewna niespodzianka. Jaka? Powiem tylko, że parę przydatnych dodatków do robienia kartek :)


Druga nagroda to drzewko szczęścia. Drzewko, które pokazywałam tutaj. Drzewko zrobione jest techniką witrażowniczą, bo od tego wszystko się zaczęło. Mam nadzieję, że obdarowanej osobie przyniesie dużo szczęścia :)


Zasady stałe i niezmienne :) Proszę o:
1. pozostawienie komentarza pod postem
2. umieszczenie banerka z podlinkowaną informacją o candy (pierwsza fotka)
3. będzie mi miło, jeśli zostaniecie obserwatorami blogu - ale nie jest to wymóg :)

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia :)