niedziela, 6 stycznia 2013

Latające anioły

Mam nadzieję, że w grudniu udało się Wam trafić ma blog DecoKreacji, gdzie zamieszczona była inspiracja samodzielnego wykonania świątecznej dekoracji.

Z dużym opóźnieniem zamieszczam ten tutorial również na moim blogu. Mam nadzieje, że zainspiruje Was do wykonania dekoracji nie tylko z okazji świąt. Aniołów nigdy za dużo również na co dzień :)

Kilka drewnianych aniołków


pomalowałam białą farbą akrylową. 


 Przy użyciu stempli, tuszu bo embossingu i pudru do embosingu ozdobiłam sukienki. Dzięki temu stały się koronkowe i delikatne.


 Na skrzydła nałożyłam pastę strukturalną, która nadała im przestrzenności i "pierzastości". 
Włosy powstały dzięki użyciu kleju Magic i brokatowych niteczek.


 Gdy już wszystko było gotowe i suche domalowałam oczka i buzie.
Wykorzystując żyłkową nić, resztki koralików i papierowe gwiazdki


przygotowałam zawieszki,


 które dowiązałam do styropianowego koła pokrytego również pastą strukturalną. Do tego doszły wstążeczki, dzięki którym można zawiesić całą konstrukcję.I na koniec jeszcze inna wersja, bardziej kolorowa, wykonana ze styropianowych gotowych korpusów aniołków, czesanki (włosy i skrzydła), farby akrylowej i brokatu.Album

Jeszcze w listopadzie powstał album ma pierwszy roczek dla pewnego maluszka, który mieszka spory kawałek stąd. Dlatego też album ma opisy w dwóch językach. Drugim jest angielski, choć właściwszym byłby flamandzki ;) Brakuje zdjęć z pierwszych urodzin, ale wtedy jeszcze takich nie było