środa, 9 grudnia 2015

Świąteczne pozdrowienia

Witajcie :)

Czas pędzi jak szalony a doba za krótka. Jakiś czas temu przygotowałam kilka świątecznych, bardzo szybkich kartek. 
Kartki są błyskawiczne w wykonaniu i nie wymagają zbyt wielu dodatków.

Zaczynamy :)

W pierwszej kartce wykorzystałam papier MME - Carols oraz tekturki: choinka 3Ddużą ozdobną ramka oraz napis Wesołych Świąt. Do tego odrobina gesso, mgiełek i strukturalnej pasty piaskowej.Druga kartka jest jeszcze prostsza. 
Wykorzystałam w niej ten sam papier MME - Carolsnapis Wesołych Świątjedną z choineczek wchodzących w skład zestawu. Do tego wygrzebany stary stempel z gałązką ostrokrzewu, zielony tusz oraz kilka złotych perełek. Przyznacie, że nie ma w tej pracy za dużo elementów :)


Kolejna praca jest równie szybka. 
Wystarczy arkusz papieru UHK Loft Christmas Redtekturkowa girlandagwiazdkibiały złoty splash ,jeden z napisów z tekturki Świąteczne napisy, odrobina brokatu oraz złotych mikrokuleczek.Ostatnia kartka to zabawa, która sprawia mi wielką przyjemność. Bardzo spodobało mi się przystrajanie domków. Postanowiłam powiększyć jeden z domków z naszej tekturki do takich rozmiarów, aby był okazały na kartce.

Przypominam - jesteśmy elastyczni, możemy przygotować projekt pod Wasze zamówienia, bądź zmniejszyć czy powiększyć istniejącą tekturkę.

Domek spryskałam perłową mgiełką. Do tego odrobina pasty strukturalnej i ozdób i gotowe.
Pozdrawiam :)